photo
photo

guy-iconFRANCOUZSKÝ TRH

pict Drazí přátelé francouzských trhů,

2008 -2018: desáté výročí, to se musí oslavit! Jako každý rok se náš tým těší na zahájení nového ročníku, na to, že se všichni opět sejdeme, abychom si 5 dní společně užívali dobrou náladu, gastronomii, dobré víno a drobné radosti.
Co říci o letošním ročníku?
Díky vynalézavému systému o něco menších stánků můžeme na trhu přivítat nové vystavovatele. Můžeme se těšit na bio vína ze Cévennes, teriny z černého vepře z oblasti Limousin a také na panenské oleje z lisovny Huilerie Beaujolaise, jejíž zástupci přijedou speciálně na náš trh, aby vám představili své výrobky z pražených mandlí či dýňových semen. A nakonec to vypadá, že ochutnáme i nějaké tak trochu „pařížské” nápoje: Galopin, Monako a pivo Picon prosím!
Trhy na Kampě zrají jako dobré víno a jejich pověst přesahuje hranice České republiky stejně jako pověst francouzské gastronomie! Již od ledna nám chodí dotazy z Německa, Rakouska, Itálie, Anglie, Ruska … Někteří pražští průvodci nás dokonce zahrnuli do svého programu!
Přijíždějí k nám lidé z celého světa, protože trhy na Kampě, to jsou chvíle pohody, chvíle, kdy čas trochu zpomalí a kdy si můžeme spolu popovídat, slavit a bavit se, v klidu se vychutnat sklenku vína, sýry, uzeniny, ústřice…
V sekci Program a Vystavující si prohlédněte nové produkty. Stejně jako každý rok vás očekáváme v hojném počtu!

Brzy na viděnou, za celý tým trhů!