photo

8. Ročník tradičního Francouzského trhu Na Kampě

Od 14. do 19. července 2015

photo

Výjimečný živý hudební program, který speciálně dorazí z Francie:

Karpatt , středa 15. července od 17:00,

Fabergo , pátek 17. července od 17:00,

Les Garcons Trottoirs, objev z trhu 2014 vystoupí na jevišti v sobotu 18. června od 17:00.

Více informací v programu

FRANCOUZSKÝ TRH

pict8. ročník tradičního Francouzského trhu na Kampě se nese ve znamení kontinuity a novinek.

Ve znamení kontinuity proto, neboť se všichni sejdeme v blízkosti Karlova mostu a pod stromy na Kampě ve výborné náladě, a to již poosmé!

A jaké novinky nás čekají tento rok?

První novinku jsme přinesli v oblasti organizace, pohodlí a přijetí účastníků. Stolům, židlím a bistro stolkům jsme vyhradili větší prostor, abyste byli pohodlněji usazeni a mohli jste s námi strávit více času.

Další překvapení spočívá v délce konání trhu, tento rok totiž potrvá o něco déle, než je zvykem. Začne v úterý 14. a potrvá až do neděle 19. července: tedy celých šest dní, což nám umožní Vás lépe přivítat a pohostit po celou dobu konání trhu.

Pokud jde o vystavovatele, přivítáme tento rok tři nové vystavovatele, více se dozvíte v rubrice webu. Doslechli jsme se o tzv. námořnické klobáse, která měla obeplout celý svět. Makronky, tartaletky a další francouzské typické dezerty obohatí menu. Dokonce se dostaví velmi známý, pro Francii typický anýzový aperitiv, a vy jej budete moci na trhu ochutnat… už se na to těšíme! A jako každý rok, i letos se vystavovatelé rozhodli překvapit nás novými specialitami.

Rovněž v hudebním programu jsme si pro Vás připravili novinky. Letošní ročník přivítá ještě více francouzských šansonů: každý den bude na našem pódiu vystupovat alespoň jedna hudební skupina, která speciálně přijede z Francie. Pro ty, co se účastnili loňského ročníku, máme skvělou zprávu a s nadšením oznamujeme, že letos znovu vystoupí Les Garçons Trottoirs (viz program), zastaví se zde v rámci jejich evropského turné.

Také jsme rádi, že můžeme přivítat našeho partnera, společnost ADP, která na svém podiu nacházejícím se u vstupu na trh bude každý den nabízet pro malé i pro velké návštěvníky četné výherní ceny.

Neváhejte a prozkoumejte náš web nebo se k nám připojte na facebook/francouzskytrh.

Celý tým je již nedočkavý, aby prožil blížících se šest dní naplno s výbornou náladou, a věříme, že budete tyto příjemné chvíle sdílet s námi… Přijďte v hojném počtu!

Tedy brzy na shledanou!
Tým Francouzského trhu